קופירייטינג אתרים

קופירייטינג אתרים. יבדל אותך מהמתחרים. טקסטים ורעיונות שיווקיים

כתיבת אתרי אינטרנט שונה מכל כתיבה אחרת משתי סיבות עיקריות: על תוכן האתר להיות שיווקי ולמכור את העסק ועל הטקסט להיות בנוי נכון כך שמנועי החיפוש יעדיפו אותו תמיד.

קופירייטינג משו משו

חברת משו משו מספקת לך שירותי קופירייטינג אתרים ברמה הגבוהה ביותר, כדי שאתה תוכל למצות מהאתר שלך את המקסימום. 

  • נצייד אותך בטקסטים וברעיונות שיווקיים שיבדלו אותך מהמתחרים
  • נכתוב את האתר על פי כללי SEO של מנועי החיפוש 
  • נדאג לעיבוי האתר עם כתיבה לאורך זמן. 

כל מרכיבי הקופירייטינג נועדו לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש ולמצב אותך גבוה. תמיד 

  • האתר שלך הוא כרטיס הביקור שלך באינטרנט. 
  • הוא זמין בכל שעה למליוני גולשים שעשויים לחפש אותך ולבדוק מה אתה מציע. 
  • מהסיבה הזו עליו להיות אטרקטיבי, מזמין ודינאמי. 
  • אחת הדרכים לגרום לו להיות כזה, הוא לכתוב אותו נכון. בזמן בניית האתר ואחריו.

חברת משו משו מספקת שירותי קופירייטינג אתרים ברמה של משרד פרסום לכל דבר, כשהמטרה היא אחת: לבדל את האתר שלך מאתרי המתחרים. 

לקופירייטינג לאתרים

רעיונות שיווקיים 2 ראשים

מה קוראים מנועי החיפוש?

כתיבה מתאימה למנועי חיפוש היא חלק מתורה שלמה שנקראת SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) ומכילה אינספור כללים שעוזרים למנועי חיפוש לקרוא את האתר בצורה נכונה ולדרג אותו בהתאם לטיב הטקסט.

כך לדוגמה מומלץ לחלק את הטקסט לאתר בהתאם למילות חיפוש ולהקדיש כל דף למילת חיפוש אחרת כלומר לנושא מרכזי אחר. בתוך הדף עצמו התוכן צריך להיות רלוונטי ומקיף. אין צורך לחזור על אותה מילה כמה וכמה פעמים. חשוב לכתוב תשובה לשאלות שמעלים המחפשים בגוגל באותו נושא.

חברת משו משו מספקת פתרון מקיף הכולל את אפיון האתר וחלוקתו לפי מילות חיפוש, ושירותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר.

קידום האתר באמצעות כתיבה

כלי נוסף לקידום האתר הוא עיבוי האתר לאורך זמן. כלומר – אתר דינאמי שמתחדש ומשתנה כל הזמן, יקבל ממנועי החיפוש קרדיט גדול יותר מאתרים אחרים. 

מקדמי אתרים ימליצו לכל בעל עסק לכתוב כמה שיותר מאמרים לאתר רחבים ומקיפים בעלי נושא שונה. העניין הוא שכתיבת כתבות ומאמרים יכולה להיות מלאכה מייגעת וקשה. בעלי עסקים העמוסים גם כך בעודף עבודה, מתקשים לכתוב ובעצם "תוקעים" את קידום האתר במנועי החיפוש.

לשם כך חברת משו משו מעמידה לרשותך שירות קופירייטינג לאורך זמן. נכתוב עבורך כתבות ומאמרים ככל שידרש. צוות הכותבים של המשרד יעמוד איתך בקשר ויגבש כתבות בהתאם לנושאים שיהיו רלוונטיים לקידום האתר והעסק שלך.

עיתון אלקטרוני – הקשר שלך עם הלקוחות

העיתון האלקטרוני (או: ניוזלטר) הוא כלי שיווקי נהדר המאפשר לך לעדכן את הלקוחות שלך בכל עניין: מבצעים, מוצרים חדשים, עדכונים ועוד. חברת משו משו תשמח לספק לך שירות מקיף להפצת עיתון אלקטרוני בכל תדירות שתחפוץ. 

נלווה אותך משלב גיבוש הקונספט, העיצוב והכתיבה של העיתון. כתיבת העיתון נעשית על ידי קופירייטר מקצועי, כך שתוכל להבטיח כי כל הטקסטים בו יהיו שיווקיים, מזמינים וכתובים בשפה מקצועית ומתאימה לקהל הלקוחות.

התבנית הדינאמית של חברת משו משו, מאפשרת לך להפיץ את העיתון האלקטרוני למאגר הלקוחות שינוהל באתר עצמו, מה שהופך את הפקת העיתון האלקטרוני והפצתו לקל, זמין ונוח. השתמש בשירות העיתון האלקטרוני ושמור על קשר רציף עם הלקוחות שלך.

דילוג לתוכן