להיות ראשון בגוגל בעזרת מילות מפתח רלוונטיות

שלום, כאן ניר פטרנק, מקדם אתרים בגוגל.
בסרטון הזה אני רוצה להראות לכם איך למצוא מילות מפתח רלווונטיות. מילות המפתח הרלוונטיות הן מילות מפתח שמשלימות את מילת המפתח המרכזית לנושא מסוים.

אם תקישו בגוגל קורס עבודה בגוגל. במקום הראשון אחרי התוצאות הממומנות אתם יכולים למצוא את פז בטיחות, האתר Paz Safety. האתר הזה הגיע לעמוד ראשון- מקום ראשון בעיקר בזכות הכנסה של מילות מפתח רלוונטיות.

ועכשיו בואו נלך ונראה תוכנה למציאת מילות מפתח רלוונטיות. התוכנה הזאת היא תוכנה שהולכת וסורקת את עשר התוצאות בגוגל עבור מילת מפתח מסוימת ונותנת את מילות המפתח הרלוונטיות מתוך כל הדפים בעמוד הראשון.

אז בדוגמה ששמתי כאן לפניכם אני מחפש מילות מפתח רלוונטיות עבור מילת המפתח "קורס עבודה בגובה". בואו נראה את התוצאות. יש כאן תוצאות מילות מפתח עם 3 מילים בפנים. למשל ממונה בטיחות בעבודה מופיע 5 פעמים ב-5 דפים בעמוד הראשון בגוגל ומופיע בהם 12 פעם. או למשל קורס נאמני בטיחות מופיע ב-6 מתוך ה-10 אתרים בגוגל והוא מופיע שם 18 פעם.

אם אני אכניס חלק ממילות המפתח שמצאתי כאן לדף קורס עבודה בגובה הוא יעלה בדירוג בגוגל. וככה גם אתם יכולים לעשות. תמצאו מילות מפתח רלוונטיות בעזרת הכלי הזה, תכניסו אותם לתוך הדף שלכם (כמובן שלא את כל מילות המפתח שמצאתם כאן אלא רק חלק שמתאים לדף שלכם) ותגיעו למקומות יותר טובים בגוגל.

מילות מפתח רלוונטיות עוזרות בנושא קידום אתרים בגוגל. אם תמצאו בצורה נכונה מילות מפתח רלוונטיות ותוסיפו אותן לעמוד שאתם רוצים לקדם, רוב הסיכויים שתעלו בדירוג בגוגל ויהיה לאתר שלכם יותר סיכוי להיות ראשון בגוגל.

אחת מהתוכנות הטובות למציאת מילות מפתח נקראת – Ultimate Keyword Hunter
התוכנה סורקת את תוצאות החיפוש בגוגל, במילת מפתח מסוימת ונותנת את מילות המפתח הרלוונטיות.
התוכנה היא תוכנה חינמית ואפשר למצוא אותה ב- http://www.UltimateKeywordHunter.com
התוכנה מתועדת בצורה טובה בעזרת סרטונים.

דילוג לתוכן