דף ראשון בגוגל בעזרת כתיבת תוכן לאתר

שלום, כאן ניר פטרנק, מקדם אתרים בגוגל. בסרטון הזה אני רוצה להסביר לכם מה לכתוב לאתר האינטרנט שלכם. לא איך, אלא מה. אם אתם רוצים לדעת איך להגיע אל דף ראשון בגוגל, המשיכו לקרוא.

אתר האינטרנט שלכם צריך לענות לשאלות שהמחפשים שואלים בגוגל. בצורה הזאת המבקרים באתר יקבלו תשובות למה שהם מחפשים. הם ישארו יותר באתר שלכם והאתר יעלה בדירוג בגוגל.

כדי למצוא את השאלות שהשואלים מחפשים אנחנו צריכים קודם כל לתרגם את המושג שלנו, את המילת מפתח שלנו לאנגלית. למשל קורס עבודה בגובה זה work at height course. הכנסתי כאן לכלי הזה work at height ולחצתי על search.

למטה אנחנו מקבלים שאלות שהמחפשים שואלים בגוגל. את השאלות האלה אנחנו מתרגמים לעברית, עונים עליהם ומכניסים אותם לדף המתאים באתר.

בוא נלך ונראה דוגמה. אם אתם מקישים בגוגל קורס עבודה בגובה, אתם מקבלים בעמוד הראשון במקום הראשון את פז בטיחות קורס עבודה בגובה.

זה אתר שאני מקדם, ואם ניכנס לדף הזה אנחנו יכולים לראות שיש לנו כאן בהמשך שאלות נפוצות בנושא קורס עבודה בגובה. כל השאלות האלה נלקחו ממה שראיתם באנגלית. הן תורגמו לעברית, והנה הן כאן – השאלות והתשובות עליהן.

גם אתם יכולים למצוא את השאלות שהמחפשים שואלים, לענות עליהן, להכניס אותן לדף באתר שלהם ולהתקדם בדירוג אל עבר דף ראשון בגוגל.

אם תכתבו לאתר לפי מה שהמחפשים שואלים בגוגל, המבקרים באתר ישארו יותר זמן, גוגל יאהב את זה ותעלו אל דף ראשון בגוגל. קידום אתרים בגוגל מבקש בין היתר כתיבה ארוכה לאתר. כתיבה לפי מה שהמחפשים שואלים עוזרת בעניין הזה.

הכלי שנעזרתי בו במקרה הזה הוא חלק מהאתר http://www.noblesamurai.com

ונמצא כאן – http://app.questionsamurai.com/

ניתן להשתמש גם ב- http://marketbold.com/QuestionSpy/

דילוג לתוכן