איך להופיע ראשון בגוגל בעזרת תקשורת מאובטחת SSL

שלום! כאן ניר פטרנק – מקדם אתרים בגוגל.

תוהה איך להופיע ראשון בגוגל? בסרטון הזה אני רוצה לדבר אתכם על אבטחת אתר. למעשה אבטחת אתר זה אבטחת התקשורת בין המחשב של המבקר באתר לבין המחשב של האתר.

כבר בשנת 2014 גוגל הוציעו מאמר במרכז שלהם לבוני אתרים שבו הם מודיעים שהם משתמשים בתקשורת המאובטחת שנקראת SSL או HTTPS כדי לדרג אתרים. בנוסף לזה שגוגל מעלה אתר בדירוג אם הוא מאובטח, היא גם עשתה שינוי בדפדפן שלה כרום. באתר לא מאובטח אתם יכולים לראות את הסימן i לצד הכתובת של האתר, וזה אומר שהאתר הזה לא מאובטח. בנוסף לזה אם אני יורד למטה עד הסוף, ואני מנסה למלא טופס, למשל אני אכניס כאן את השם ניר. מיד קופץ לי כאן למעלה לצד הכתובת של האתר המילה 'לא מאובטח'.

אז גוגל מעלה אתכם בדירוג אם אתם מאבטחים את האתר שלכם, ואם אתם לא מאבטחים אותו היא עושה לכם "נו נו נו" ומודיעה למבקר באתר שלכם שהאתר לא מאובטח. לכן אתם חייבים אבטחה באתר שלכם. במידה והאתר שלכם מאובטח אתם יכולים לראות כאן מימין למעלה את המילה 'מאובטח' ומנעול סגור, וכל זה כתוב בצבע ירוק.

כדי להפעיל תקשורת מאובטחת באופן חופשי וחינמי, אתם יכולים להיכנס ללוח הבקרה של המחשב המארח שלכם ולבחור Lets Encrypt SSL תחת Security ומצד שני אתם צריכים להפעיל בתוך הוורדפרס שלכם תוסף שנקרא Real Simple SSL. הוראות מפורטות לאיך לעשות את זה ניתן למצוא בכתובת הזאת, אני אשאיר לכם את זה בכיתוב שנמצא יחד עם הסרטון.

אז תודה שהייתם איתי כאן עד סוף הסרטון, כאן ניר פטרנק – מקדם אתרים בגוגל.

בכתובת – https://coupontree.co/how-to-install-free-ssl-from-lets-encrypt-in-cpanel/ תוכלו למצוא הוראות כיצד להטמיע תקשורת מאובטחת בתוך האתר שלכם בעזרת – Let's Encrypt

דילוג לתוכן