אחזקת אתרים. השבחת האתר שלך לאורך זמן

midpickidum2

Slogen

מהי אחזקת אתרים? הדרך הטובה ביותר אולי להגדיר אחזקת אתרים היא להחליפה במושג "השבחת אתרים". בתהליך השבחת האתר שלך, חברת משו משו עוקבת אחרי מיקום האתר במנועי חיפוש ומשנה אותו בהתאם. בנוסף, אנו מספקים שירות רישום האתר בבלוגים, פורומים ובאתרים נוספים – הכל בכדי שאתה תוכל ליהנות מאתר חזק שעובד בשבילך. תן לנו להוריד ממך את הדאגה לשלום האתר – משו משו מספקת לך עדכון גרסאות, טיפול בתקלות, הדרכה, אחסון האתר במחשב יעודי חזק ומהיר, גיבוי מאובטח של המידע באתר ועוד.

ממש כמו עם רכב, או בית, גם בתחום האינטרנט יש לקחת בחשבון עלויות תחזוקה שוטפות של האתר. עלויות אלה מבטיחות לך שקט נפשי ויעילות מקסימלית שתפיק מהאתר. ממש כמו ברכב, אם לא נקפיד על תחזוקה שוטפת לאתר האינטרנט, נפגום בתפקודו וביעילותו לקדם אותנו. בכדי לא להגיע למצב כזה, חברת משו משו גאה להעמיד לרשותך שירותי אחזקת אתרים מקצועי, יעיל ואיכותי. במסגרת אחזקת אתר האינטרנט שלך, נלווה אותך בצעדיך הראשונים ברשת ולאורך כל הדרך עד לדף הראשון בגוגל. שירותי אחזקת האתר כוללים:

• קידום ברחבי האינטרנט. אחזקה שוטפת של האתר כוללת את קידום האתר שלך ברחבי האינטרנט. יש לעקוב אחרי כניסות לאתר ופעילות באתר, להבין באיזה מקום נמצא האתר בתוצאות החיפוש ולשנות את האתר בהתאם. אם הפעילות באתר מתרכזת בנושא מסוים, יש להרחיבו כדי לקבל כניסות והתעניינות מוגברת באתר. אם האתר לא מגיע לדפים ראשונים במנועי החיפוש בנושא מסוים, יש להתאימו מחדש אליהם ואל גוגל. בנוסף, אתר מרושת זוכה לקידום גבוה יותר במנועי החיפוש ולכן קיימת חשיבות רבה לניהול בלוגים, פורומים, אלבומי תמונות וקישורים מאתרים נוספים. ככל שנרחיב את פעילות האתר ברשת, כך נזכה לקידום משמעותי יותר במנועי החיפוש. גם את השירות הזה אנו מספקים במסגרת אחזקת אתרי אינטרנט.

 אחסון אתרים. האתרים של משו משו מאוחסנים בשרת חזק ובחברת אחסון מעולה. שרת כזה מספק מהירות גלישה גבוהה בתוך האתר שלך ויש לכך השלכות שיווקיות מרחיקות לכת, במיוחד כשמדובר בגולשים מנוסים שאין להם זמן להתעכב על אתר שלא עולה כמו שצריך…

גיבוי ואבטחת מידע. עם שירותי האחזקה המקצועיים שאנו מציעים, אתה יכול להיות רגוע כי כל המידע שיושב באתרך מגובה ומאוחסן במקום מאובטח, בעל רמת רגישות גבוהה ביותר. שירות זה מבטיח כי האתר שלך לא יסבול מפריצות, נפילות או גניבת מידע רגיש כגון פרטי לקוחות וכרטיסי אשראי.

• רישום/חידוש שמות אתרי אינטרנט. בחירת שם לאתר האינטרנט שלך מצריכה מציאת שם קל וקליט, אך גם בדיקה מדוקדקת באם השם הזה תפוס או לא. אנו נותנים שירות כולל של מציאת שם לאתר, בדיקת זמינותו וחידוש הדומיין לאחר שנה של פעילות.

אחזקה בנפרד או הכל כלול?

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט? שאלה מצוינת. אתרי אינטרנט מכילים גורמים שונים כגון: בניה, עיצוב, כתיבה, קידום ואחזקה. רק חברות המתמחות באתרי אינטרנט יכולות לספק את המכלול השלם של השירותים ובמחיר אטרקטיבי.

שים לב – גם אם קיבלת הצעת מחיר נמוכה לבניית האתר, חשוב לבדוק מה כוללת ההצעה – האם היא כוללת גם את עלות האחזקה השנתית והקידום. ואם לא – אז כמה זה עולה? אחזקה וקידום אתרים הם שירותי חובה שבלעדיהם האתר פשוט יאבד מערכו ולא יוכל למלא את יעודו. חברת משו משו מציעה לך את המחיר הנוח והמשתלם ביותר לבניית אתר האינטרנט שלך וליווי צמוד במשך כל תקופת הקידום והאחזקה. בקש מאיתנו הצעת מחיר ותגלה כי היא המשתלמת ביותר.

אתר דינאמי או סטטי – מה כדאי?

אתרי אינטרנט נחלקים כיום לשני סוגים עיקריים – אתרים סטטיים ואתרים דינאמיים. האתרים הסטטיים יהיו בדרך כלל אתרים מהדור הישן, כאלה שנבנו לפני כמה שנים והגיע הזמן לעדכנם. היום, אתר טוב הוא אתר דינאמי – אתר שכל אחד יכול לעדכן, לשנות ולעבות. לפיכך, באתר דיאנמי אין צורך לפנות לבונה האתר בכל עדכון באתר. העדכון יכול להיעשות על ידי הלקוח עצמו באופן שוטף ובעלויות נמוכות.

יחד עם זאת, ישנם מרכיבים מסוימים באתר דינאמי שאינם ניתנים לשינוי עצמי, או מרכיבים המצריכים ידע טכני, זמן, יכולת כתיבה ועוד. לדוגמה: העלאת תמונה בראש דף הבית מצריך ידע טכני בכתיבת אתרים וידע גרפי, גם כתיבת מאמרים מצריך יכולת כתיבה ולא פחות מכך – לפנות זמן לכתוב… גם בניית קישורים לאתרים אחרים, מצריך ידע מוקדם וזמן, משאב שאין אותו לכל אחד…

חברת משו משו מעמידה לרשותך צוות מקצועי שידאג לך לכל דרישה לקידום ולאחזקה השוטפים של האתר. נוריד ממך את הדאגה לאתר ונספק לך אתר יעיל ומשומן היטב, שעושה עבורך עבודה, ממש כמו משרד שלם.

דילוג לתוכן