קידום אתרים. הכלי הטוב ביותר לגיוס לקוחות

קידום אתרים הוא הכלי הטוב ביותר לגיוס לקוחות חדשים דרך האינטרנט. חברת משו משו מעמידה לרשותך שנים של ניסיון וידע בקידום נכון של אתרים, ועשרות לקוחות מרוצים שיעידו כי אתר האינטרנט שלהם הפך לכלי השיווקי החזק ביותר עבורם.

חשוב לדעת עוד כי תכנון נכון מאפשר את קידומן של מילות החיפוש הטובות ביותר בתחומך. בצורה כזו ניתן לקדם מילות חיפוש מסויימות ולמקסם את יעילותה של פעולת קידום האתר.


לניר שלום רב,

"אנו פועלים יחד כשנה ומודה אני כי מאותו רגע שהעלת את האתר לגוגל כמות הפניות אלי דרך האתר עלתה בצורה משמעותית. ידעת לבחור מילות קישור אפקטיביות ועממיות כך שהדיוטות בתחום מצאוני. התהליך כולו לווה על ידך במסירות ובסבלנות ראויה לציון תוך הענות מהירה לשאלותי, הן הטלפוניות והן דרך המייל. הנאה נילווית הפקתי מדחיית כל אותם אנשי מכירות ממנועי חיפוש אחרים אשר הבינו בעצמם כי אין להם מה למכור לי."

רוני מאירי "מאירי אלומיניום"   www.Meiri.co.il


קידום אתרים הוא מושג המתייחס לכל מה שבא אחרי העלאת האתר לאינטרנט. הקידום הוא שמאפשר למקם את האתר שלך גבוה במנועי החיפוש ובראשם גוגל. זה לא דבר שקורה בין לילה, אלא תהליך ממושך ומורכב המצריך עדכון ועיבוי שוטפים המבטיחים כי איכות האתר שלך תעלה על אתרי המתחרים. זהו קרב מוחות וירטואלי שאנחנו מנהלים בהצלחה מזה שנים רבות.

חברת משו משו תשמח ללוות אותך לאורך כל הדרך לקידום האתר במנועי חיפוש. מרגע העלאת האתר לאינטרנט ועד לקידום השוטף. אנו עושים זאת באמצעות חלוקה נכונה של הדפים באתר (לפי מילות חיפוש) בחירה נכונה של מילים לקידום ובקרה צמודה על איכות הדפים באתר ויכולתם לקדם אותך.

הסוד הכמוס של מילות החיפוש

לכל עסק יש את מילות החיפוש החשובות ביותר עבורו. אלא שלא תמיד מומלץ לקדם כל מילה, אפילו אם היא מילת חיפוש חשובה. ישנם מקרים בהם התחרות על מילת חיפוש אחת כל כך גדולה, עד כי לא שווה להכנס למשחק ולבזבז זמן וכסף רב בניסיון לקדם את האתר באמצעותה.

מקדם אתרים מנוסה ידע להעריך אם מילת חיפוש זו או אחרת "שווה את המאמץ". בצורה כזו יוכל לתעל את האנרגיה למילות חיפוש אחרות. זכרו – יש אלפי מילות חיפוש והחוכמה היא לעשות שימוש מושכל במידע שיש ברשותנו, כדי לבצע את הקידום במילות חיפוש טובות, כלומר: מילות חיפוש פופולאריות בקרב הגולשים, שאין עליהם מתחרים רבים בגוגל.

חברת משו משו מציגה תוצאות מרשימות של אלפי מילות חיפוש בהם לקוחותיה כבשו את העמוד הראשון של גוגל. זה השירות לו זוכים כל לקוחותיה. אנו מזמינים גם אותך לקחת חלק בהצלחה.

כמה זמן לוקח קידום?

קידום אתרי אינטרנט הינה מלאכה לאורך זמן. באמצעות קידום נכון, כארבעה עד שישה חודשים אחרי שהאתר עלה לאוויר, אפשר כבר למצוא אותו בדפים הראשונים של מנועי החיפוש. בזמן הזה יש לעבות את האתר בתכנים נוספים שמסייעים לקידומו. אנו מעמידים לרשותך קופירייטר מקצועי שיכתוב עבורך כתבות, מאמרים, טיפים, שאלות ותשובות בנושאים הקשורים לך, כדי שאתה תוכל ליהנות מאתר חזק שמתעדכן כל הזמן. 

בשלב מסוים, אחרי שנה עד שנתיים של עבודת קידום, האתר שלך יקבע את מעמדו במנועי החיפוש במקום גבוה. מרגע זה ואילך הוא עצמאי בשטח ותפקיד קידום האתר מסתיים. אתה לעומת זאת, תמשיך לקבל פניות מלקוחות שלא יפסיקו להיכנס לאתר שלך ולבדוק את מה שיש לו להציע.

ניתוח נתונים סטטיסטיים

נתונים סטטיסטיים מאפשרים לך לראות כמה אנשים פנו אליך דרך האתר, דרך אילו מילות חיפוש הם נכנסו, האם הם נכנסו לדפים נוספים באתר ואיזה אחוז ביצע רכישה או פניה דרכו.

הנתונים הללו מאפשרים לנו ולך, להיות במעקב יומיומי אחרי האתר שלך ולשפר את מצבו במנועי החיפוש באמצעות ניתוח נכון של הנתונים. הטכנולוגיה הזו זמינה לכולם, אבל רק המקצוענים האמיתיים יורדים לפרטים הקטנים ביותר, עושים בהם שימוש ומפיקים לקחים. זה משו משו. כבר אמרנו? 

לקידום אתרים שמציב אותך גבוה במנועי החיפוש

שם  
אימייל  
טלפון  
נושא  
הודעה  
 
  כניסה
צור קשר ראשוני
שם
אימייל
טלפון
נושא
הודעה
 
משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים